May 11, 2012 - Genel    2 Comments

CANIM ANNEM SENİ ÇOK ÖZLEDİM:)

 

 

 

1 an olsun beni aklından çıkarmayan, 2 gözünü üzerimden ayırmayan, 3 gün ayrı kalamayan, 4 bir yanımı sevgiyle saran, 5 dakikada bir arayan, 6′ nı üstüne getirdiğim her şeyi toparlayan, … 7′ mi,yemedi mi diye düşünen, 8′ de sıcacık sofrada bekleyen, 9 ay karnında taşıyan, 10 parmağında 10 marifet olan, 11’de telaşlanıp aramaya başlayan, 12’de evde olmazsam uyuyamayan , Bütün ömrünü bize adayan annelerimize minnettarız. Allah onları başımızdan eksik etmesin… TÜM MELEK ANNELERİN ANNELER GÜNÜ KUTLU OLSUN ♥
     Senden ayrılalı tam 20 yıl oldu ama sanki hala çıkıp geleçekmişin gibi geliyor bana yokluğun an geliyor kelimelere sığmıyor tarifi olmuyor ama büyüdüm kocaman oldum dedi annecim ve artık ben anne olmak istiyorum umarım rabbim en kısa sürede banada tattırır bu duyguyu aslında yazacaklarım buraya sığmaz.
     iyiki benim annem oldum canım yeşil gözlüm melek yüzlüm benim ,yanımdasın daima biliyorum:(:(

 

 

2 Comments

  • Gecenim şu saati üzdün beni bea Tuğbam..Allah anneciğini nur içinde yatırsın,mekanı cennet olsun inşallah..Allahım en kısa zamanda sanada bir bebek versin,öperim çok çok..

    • Çok içimi acıtıyor bazen çok derin oluyor cnm napayım posla paylaşmak istedim sadece. Rabbim zamanını biliyor bende bekliyorum ve umarım en kısa zamanda bende anne olurum cnm:)

Got anything to say? Go ahead and leave a comment!