Nis 26, 2012 - Genel    2 Comments

DUKAN DİYETİ …(atak devresi)2. günü

 

Kim demiş artık kek yapamayaçağımı dukana uygun kekler yapaçağım artık

 

sabah kahvaltılarım böyle sadece protein sadece

 

 

 

 

Artık şeker yok splanda tatlandıcı oda bazen kullanıyorum okar

 

Diyete dün başladım önceden malzemelerimi almıştım ilk olarak atak devresi olaçağı için saf protein yiyeçeğim sadece süt,tavuk,hindi,janbonlar,peynir,yumurta ve yulaf kepeği.dün sabah 76,6 çıktım ben 75 bilirsin en son neysem dedim 5 gün atak devresini bitireçem sonra Seyir geçeçeğim hedefim 10kg yada 11,5 daha doğrusu bügün 2. günüm ve gayet iyi durum ben zorlanaçağımı sanmıştım ama olmadı inş hep böyle devam eder diyetim……

 

2 Comments

  • Atakadönemi kaç gün sürüyor Tubacım,gayette güzel şeyler yeniliyormuş daha ne olsun,peynir yumurta ohh mis..sen bi yap helede ben de öğrenir sen den yaparım canım..

    • canım vermek istediğin kiloya göre hesaplanıyor ben 10kg vermek istiyorum 4 gün atak ben 5 gün yapıçam pazara kadar yani sonrasında 1+1 2+2 5+5 çeklinde oluyor atak bitinçe seyir dönemine geciyorsun 2 gün proren+sebze ve saf protein le yapıyorsun.bügün 3 günüm rabbimde yardımıyla iyi gidiyor sıkıntım yok şükür tariflerimi görünçe ilerleyen zamanlarda sende başlarsın zaten.Tek kötü olayı 3. devreye kadar meyve yok .

Got anything to say? Go ahead and leave a comment!