Şub 21, 2012 - Genel    7 Comments

Biraz ben:):):):):)

 

 

 

 

 

 

 

Her resim yüklemem ayrı bir çile oluyor bana bunun kısa basit bir yolu yokmuki bir Tunaya sorayım barim yoksa sıkılıyorum benya bide zaten tam çözemedim blog işini zorlansamda idare ediyorum işte.

Bende Nisan ayını bekliyorum yapaçaklarım çoğu Nisana kaldı kış boyu eve çokfazla tıkalı kaldım kilolarda aldı başını gidiyor  kendimi bile tanıyamıyorum ilaçların etkiside iyiçe tekikledi kilolularımı ama başaracam rejimle değilde tabi yürüyüş ve hareketle.Nisanda arkadaşlarımı ziyaretlerim çoğalaçak bol bol geziçem dolaşıçam İzmirin güzelliklerini fotoğraflıcam.

Alıntı:

Bazı duygular ehliyetsizdir. Bazı durumlar ruhsatsızdır. Bazı yaradılışlar kimliksizdir. Bazı intiharlar işgal edilmiştir. Bazı fotoğraflar hep tek kişiliktir. Bazı bedenlerde ten velinimettir. Bazı doğum günleri kötü geçer. Bazı aşklar bitmesi için yaşanır. Bazı aşıklar sadakati hiç tatmamışlardır. Bazı Romeo’lar Juliet’leri severler. Yine başka Romeo’lar Juliet’lerini terkederek başka Juliet’ler…e giderler. Bazı Romeo’lar Juliet’lerinin esiridirler. O halde maçoluğu temsil eden Papaz ( Rua ) ile dişiliği temsil eden Kız ( Dam ) bu denli önemliyse piştide neden genç ve güzel delikanlılar ( Vale ) oyunun kaderini bir anda değiştirirler? Bazı Romeo’lar bazı Juliet’lerin sevgilerine katlanamazlar. Dayanamazlar. Kolay olanı kabullenirler. Yokuşaşağı inerken arabayı boşa alırlar. Benzin harcamazlar. Yaşarken hayatlarını boşa alırlar. Emek harcamazlar. Dudak bükerler omuz silkerler. Bir anlamsızlığını eskizi olarak dolaşırlar. Büyük marifettir ihanet; sorumluluk ister. Gün gelir tüm bedeller ödenir..

7 Comments

  • Çok tatlısınız bayan 🙂 demek çok özledin Ankara’yı en kısa zamanda gidip hasret gidermeni dilerim canım arkadaşım..fotoğraf meselesi benimde canımı sıkıyor ama başka yolu yok malesef..biraz küçültmek gerekiyor yüklemeden önce..bu arada gerçekten söylüyorum gayet başarılısın iyi gidiyor blog işi tam gaz devam canım..ha bu arada lütfen c leri ç yazmaaaaa 🙂 yoksa ilk gördüğüm anda ısırıcam seni :-)))

    • Ayy sedacım senin kadar tadlı olamam birtanemç-c olayına Tunada sinir oluyor ben taslaksız yazıyorum ve okumuyorum ondan olayı kuzucummm yanaklar zaten tam ısırmalık oldu halim yaman oldu zaten kilolarla:)

  • canım arkadaşım bnm hele bi yaz gelse biz yine seninle çoşcak kafa nereye biz oraya desek duru büyüse idal tatilde ohhh beeee :))))))) geçen geldin ya çok sevindim iyiki varsın kuşum güzel arkadasım bnm ( hıııı bide unutmadan bana yapcakların listesi baya gga kabardımı ne :)))) unutmadan hatırlatayım didim)

    • ooo kimleri görüyorum ben yawru kuşum hoşgeldin bloğa geç oldu güç olmasın internetin yoktu biliyorum evet liste uzudı uzayan liste olsun hepsini yapıçam sana söz :)evet havalar ısınınca Dudumda büyür 2 aya kadar sonra okullar kapanır ooo biz senle kimbilir nerde neler yaparız sizi seviyorum 🙂

  • bılmezmıyım ben neler yaparsınız sız:))))

  • anca bee cnm ne yaparsın tasın filan derken ben işte yine burdayım kußm bnmö:P

    • sen hep ol birtanem az kaldı bende eve şimdi girdim bügün bir yağmur okadar ıslandımki pantolonu 15 dk da çıkavabildim suçuk gibi ıslandık komşumla:)

Got anything to say? Go ahead and leave a comment!