Oca 17, 2012 - Genel    2 Comments

2012 Ertelediklerimi Yapıçam…2011 de okadar çok konuyu olayı ertelemişimki hep aman bügün yarın haftaya diye diye hep kaldı yapaçaklarım.Öncelikle sağlık sorunlarım vardı ve hastaneye gitmeyi erteliyordum.Başta boynumdaki inanılmaz ağğrılar yüzünden uyuyamıyordum bile fizik tedavi merkezine gittim haftayada emar çekileçek .

Kadın doğumcudan randevu aldım ayın 20 si ona gidicem.birde deli gibi yemediğim halde kilom sanırım gecen kış kullandığım kortizonun hala etkisi var ama ben bir diyetisyene gidicem tahlillerimi yapsın en azından saçlarımın rengini açmıştım 3 ay önce ve sıkıldım çikolata kahvesi yaptırdım ama uclarındaki ışıldaklı daha duruyor güzül bakım yaptığım için saölarım sağlıklıymış çok az uclarında aldı çocuk saç işinide hallettim.

Ayakkabılığım var ama ben küçük günlük ayakkabıları koymak için almam lazım.Soğuk buhar makinesi alıçam özellikle Günayda buruk tıkanıklığı çok oluyor vs vs…. yapmam gerekenler dahada var kısacası artık erteleme yok .

Günayla canım eşimle ilgilide planlarım var ama onlar süpriz okuyup öğrenmesin şimdi onu canımdan çok seviyorum

2 Comments

  • bayılırım her türlsüne,zeytinyağlısına,kuş başılı yemeğine ve salatasına,ımm cevizli zeytinyağlı salatası,harika oluyor..buarada bloğun yeni hari güzel olmuş canom..

    • benim eskiden pek aram yoktu yerdim ama çok iştahla değil bitanem ama şimdi daha çok verver oldum cevizli salatasını nasıl yapıyorsun tarif etsene bende deniyeyim canımm

Got anything to say? Go ahead and leave a comment!