Archive from Mayıs, 2012
May 22, 2012 - Genel    4 Comments

Erken kutlanan Doğum günü (Durucumla beraber kutlama)

 

 

 

 

 

Bu mamaları canım yaseminimle beraber hazırladık çocuk daha fazla diye renkli yapalım dedik ve gıda boyasıyla yaptık 2-3 çeşit olanı ilk kez denedik şükür becere bildik ama 2. denemelerimiz sanırım dahada güzel olaçak.

Benim canım poğaçam saçlarımı kuşyuvası gibi yaptı ve yoldu kuzum benim.

 

Bu üçlü güzeller soldan sağa 1. biblom benim 2. ortadaki çucukkrekerim benim 3. ise ilk göz zğrım meleğim….çok seviyorum sizleri Tuğba teyzeleri yesin bunları..

 

Birtanecik arkadaşlarım Yasemin,Candan,Ebru,Bade,Ben,Dilek,Duru,Hatiçem,Ceren iyiki geldiniz ayaklarınıza sağlık 🙂

 

 

Durucumla bereber kutlamak ayrı bir güzel oldu kuzucum benim ….

Yengen sana kurban olsun Dilaracım benim 🙂

 

 

Ogün okadar mutluydumki tüm sevdiklerim yanımdaydı daha ne isteyeyim ben iyiki varsınız ve arkadaşlarım canlarımsınız bana ve Duruyada harika hediyer geldi bu araada ayrı ayrı öpüyorum sizleri ben..

 

May 13, 2012 - Genel    2 Comments

Sedacım beni yine Mimlemiş

Bende yavaş yavaş alışmaya başladım tam olamasada Sedacım sayesinde Mimlenmelere  eee tabi blog da yeni olunça kişi sayısı belli çok yok :(:(

Sabırsız gibi görünürüm ama çok sabırlıyımdır

Çenem yorulana kadar hiç susmam

Açık sözlü

Eskiden bende herkesi dost sanırdım ama artık kanmıyom mesafeliyimdir.

Mutfak hariçi her işte bende çok üşengecimdir

Güler yüzlü

Arkadaş canlısı ve arkadaşlarım benim için çok değerlidir.

 

* SEDACIM beni ödüle layık görmüş ilk ödülüm ve çok sevindirik oldum ben

 

 

Bu ödülü 11 kişiye vermek gerekiyormuş ama malesef blogta okadar tanıdığım kişi yok :)Bende beni seven tüm arkadaşlarıma ve sevdiklerime armağan ediyorum…..

May 11, 2012 - Genel    2 Comments

CANIM ANNEM SENİ ÇOK ÖZLEDİM:)

 

 

 

1 an olsun beni aklından çıkarmayan, 2 gözünü üzerimden ayırmayan, 3 gün ayrı kalamayan, 4 bir yanımı sevgiyle saran, 5 dakikada bir arayan, 6′ nı üstüne getirdiğim her şeyi toparlayan, … 7′ mi,yemedi mi diye düşünen, 8′ de sıcacık sofrada bekleyen, 9 ay karnında taşıyan, 10 parmağında 10 marifet olan, 11’de telaşlanıp aramaya başlayan, 12’de evde olmazsam uyuyamayan , Bütün ömrünü bize adayan annelerimize minnettarız. Allah onları başımızdan eksik etmesin… TÜM MELEK ANNELERİN ANNELER GÜNÜ KUTLU OLSUN ♥
     Senden ayrılalı tam 20 yıl oldu ama sanki hala çıkıp geleçekmişin gibi geliyor bana yokluğun an geliyor kelimelere sığmıyor tarifi olmuyor ama büyüdüm kocaman oldum dedi annecim ve artık ben anne olmak istiyorum umarım rabbim en kısa sürede banada tattırır bu duyguyu aslında yazacaklarım buraya sığmaz.
     iyiki benim annem oldum canım yeşil gözlüm melek yüzlüm benim ,yanımdasın daima biliyorum:(:(